Zpracujeme Vaše mzdové účetnitví a personalistiku

MZDY a PERSONALISTIKA

Zpracujeme Vaše mzdové účetnictví a personální agendu, včetně poradenství s docházkou a kvalifikovaně provedeného náboru, též daňové přiznání fyzické osoby 

Mzdové účetnictví klienta vždy vedle běžného zpracování měsíčních mezd na základě dodaných podkladů dále zahrnuje:
 

  •  zastoupení a komunikaci při jednání s úřady:  finanční úřad, správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny, exekutory
  •  přihlášení a odhlášení zaměstnance;
  •  zpracování ročního zúčtování daně z příjmu ze závislé činnosti; 

 

Cena za výše uvedené služby je věcí individuální dohody s ohledem na rozsah poskytovaných služeb a velikost společnosti. 

Kontakt je uveden v rubrice "o nás".     

Kontaktní email: emzda@email.cz    GSM: 777 110 351, 776 356 698

Diskusní téma: Zaměstnanec, pracovní doba, dovolená

Datum
Vložil
Titulek

dovolená

Dobrý den,mám dotaz.Pracuji v soc.sféře na noční směny-12 hodin,od 20,00-8.00hod.Ale co mě zajímá-mzd.účetní mi chce v plánu dovolených počítat týden dovolené 4x12 hod.,což je o 8 hodin více,než říká zákoník práce.Má na to nárok?

Datum
Vložil
Titulek

Zpusob, jak ziskat iPhone za pouhych 1 Euro.

Ahoj kamo. Tajemstvi pro vas: Zpusob, jak ziskat iPhone za pouhych 1 euro.
https://url.googluj.cz/p5y

Datum
Vložil
Titulek

Куплю дом Красноярск


Datum
Vložil
Titulek

Куплю дом Красноярск


Datum
Vložil
Titulek

Жизнь студента


Datum
Vložil
Titulek

Срубы ручной рубки


Datum
Vložil
Titulek

elojob

<a href=https://elojobmax.com.br/elojob>elojob</a>

Datum
Vložil
Titulek

Создаю копии сайтов от 500 рублей за лендинг

Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
- Tilda (Тильда)
- Wix (Викс)
- Joomla (Джумла)
- Wordpress (Вордпресс)
- Bitrix (Битрикс)
и т.д.
телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
напишите нам
8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp

Here you can order a copy of any site turnkey, inexpensive and high quality, while not wasting your time on various programs and freelance services.

Cloning sites are subject to both designers and engines:
- Tilda (Tilda)
- Wix (Wicks)
- Joomla (Joomla)
- Wordpress (WordPress)
- Bitrix (Bitrix)
etc.
phone 8-996-725-20-75 call write viber watsapp
Not only single-page sites like Landing Page are copied, but also multi-page sites. A full copy of the site is created and forms for sending requests and messages are set up. In addition, the admin panel is connected, which allows you to edit the site code, change the text, upload images and documents.

Here you will get a full range of services for copying, development and promotion of the site in Yandex and Google.

Do you want to know how much it costs to make a copy of the site?
write to us
8-996-725-20-75 call write viber watsapp

Datum
Vložil
Titulek

Предложить ссылки

Размещение ваших ссылок на ваш сайт в Яндекс Коллекции.
Эти ссылки размещенные в Яндекс коллекциях влияют на рост позиций, рост трафика и вероятность повышения ИКС и никаких санкций от поисковиков.
Это будут внешние ссылки на ваш сайт с Яндекса, плюс возможно увеличение посетителей с Яндекс коллекций.

[url=https://kwork.ru/links/7274857/50-ssylok-na-yandeks-kollektsii-bonus?ref=791215]50 ссылок на Яндекс Коллекции+БОНУС[/url]

Datum
Vložil
Titulek

UKP-66

Купим складские остатки:
УКП-66 цвет Белый (BLNDA000011) 1450руб.
УКП-66 цвет Молоко (BLNDA000012) 1500руб.
УКП-66 цвет Бежевый (BLNDA000017) 2000руб.
УКП-66 Алюминий, Титан, Антрацие (BLNDA000013, BLNDA000014, BLNDA000016) 2450руб.

Záznamy: 1 - 10 ze 3401

Diskusní téma: Zaměstnání rodičů s malými dětmi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Jaký mám nárok na dovolenou při zkráceném pracovním týdnu?

Dobrý den, dítě nehraje roli při tomto stanovení počtu dnů dovolené. Neznám vaši pracovní smlouvu a pouze předpokládám, že máte smluvně stanovenou pracovní dobu v rozsahu 25 hodin/rozvržených do čtyř dnů v týdnu. Jedná se o kratší pracovní dobu rozvrženou do menšího počtu směn v týdnu což se projeví v alikvótně menším počtu pracovních dnů dovolené. Není to pracovní týden. Podle mého názoru se dovolená přepočte poměrem 25:37,5/tj. doby uplatňovaná u všech ostatních zaměstnanců nerovnoměrné pracovní doby/ = tj. 0.6. Máte tedy nárok na 12 dnů dovolené.

Datum
Vložil
Titulek

Rizikové těhotenství

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud musím nastoupit na rizikové těhotenství, mám nárok na nějaký finanční příspěvek, nebo jsem odkázána jen na peníze vyplacené za pracovní neschopnost?
Předem Děkuji za odpověď

Datum
Vložil
Titulek

Re: Rizikové těhotenství

Dobrý den, nástup na rizikové těhotenství se posuzuje jako nemoc a pobíráte pouze nemocenské dávky. Pokud jste ve finanční tísni, můžete zažádat o příspěvky, ale kritérium pro vyplácení těchto dávek je velmi striktní a ke skutečnému vyplácení dochází minimálně, pouze u osob, které jsou na hranici chudoby a nemají dostatečné prostředky na své životní potřeby. Doporučuji, zjistit si, zda nárok máte na příslušném sociálním odboru.
S pozdravem
Martina Janovská

Datum
Vložil
Titulek

Proplacení dovolené při nástupu na PPM

Dobrý den. Od 16.9.2009-29.3.2010 jsem byla na nemocenské(rizikové těh.). Z loňského roku mi zbylo 11dní dovolené, na letošní rok mi vznikl nárok na celých 20dní dovolené. Tím pádem bych měla mít po PPM k proplacení 31dní dovolené. Mzdová účetní mi ale loňskou dovolenou pokrátila o 9dní(původně prý 9,5, ale protože si prý na půlky nehrají, tak mi vzala 9dní) a jako důvod mi řekla, že jsem v loňském roce marodila více jak 100dní, tak mi za každých 21dní vzala 1/12.
1)těch 100dní se týká pracovních, nebo kalendářních dní? Od 16.září to je 106 kalendářních dní(ale z toho 14dní mi platil ještě zaměstnavatel)..
2)ikdyby tedy měla právo mi dovolenou krátit, není 9,5 dne moc? Předem moc děkuji za odpovědi, S pozdravem, Helena

Datum
Vložil
Titulek

Re: Proplacení dovolené při nástupu na PPM

Dobrý den, odpovídám na váš dotaz. K bodu 1, jedná se o dny pracovní. U vás se jedná o 77 dní, nevím zda jste byla nemocná i před tím. Správně uvádíte. že se krátí o dobu neodpracovanou nad 100 dní za každých 21 dní 1/12. Z tohoto důvodu němůžeme
na váš dotaz odpovědět, protože údaje nemáme. Počítá se to samozřejmě na půlky.
Radím Vám si požádat u zaměstnavatele o čerpání dovolené a v tomto případě se dovolená nekrátí. Bude vám proplaceno 20 dní.
S pozdravem
Martina Janovská

Datum
Vložil
Titulek

nárok na dovolenou při zkrácené pracovní době

Na jakou část dovolené mám nárok při zkrácené pracovní době?

Datum
Vložil
Titulek

Re: nárok na dovolenou při zkrácené pracovní době

DOBRÝ DEN, nárok na dovolenou min 4.týdny má každý zaměstnanec, který za nepřetržitého trvání pracovního poměru k témuž zaměstnavateli konal u něj práci alespoň 60 dnů v kalendářním roce. Za odpracovaný se považuje den, v němž odpracoval více než polovinu směny, části odpracované v různých dnech se nesčítají. Pokud máte zkrácenou pracovní dobu, stále se jedná o rovnoměrné rozvržení pracovní doby a v tomto případě činí vaše dovolená 20dní za rok, jako kdyby jste na zkrácenou nepracovala.
S pozdravem Janovská

Datum
Vložil
Titulek

dotaz

Jako matka tříletého dítěte, mám nárok, aby mi zaměstnavatel upravil pracovní dobu na šest hodin týdně? Děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: dotaz

Dobrý den, nárok na úpravu pracovní doby dle platného znění zákoníku práce: Zaměstnavatel je povinen přihlížet při zařazování zaměstnanců do směn k potřebám zaměstnankyň a zaměstnanců pečujících o děti. Požádá-li zaměstnankyně nebo zaměstnanec pečující o dítě mladší než 15 let, těhotná zaměstnankyně nebo zaměstnanec, který prokáže, že převážně sám dlouhodobě
pečuje o nezletilou osobu nebo úplně bezmocnou fyzickou osobu, o kratší pracovní dobu nebo jinou vhodnou úpravu stanovené týdenní pracovní doby, je zaměstnavatel povinen vyhovět žádosti, nebrání-li tomu vážné provozní důvody.
Zaměstnavatel nesmí zaměstnávat těhotné zaměstnankyně prací
přesčas. Zaměstnankyním a zaměstnancům, kteří pečují o dítě mladší jednoho roku, nesmí zaměstnavatel nařídit práci přesčas.
Automatický nárok nemáte, pokud nejste samoživitelka, pak záleží na vzájemné dohodě. S pozdravem Janovská

Záznamy: 21 - 29 ze 29

<< 1 | 2 | 3

Novinky

Změny platné od 1.1.2013 nejen pro mzdové účetní, personalisty...

24.01.2013 12:31
  Rok 2013   Sleva na poplatníka u starobních důchodců Zrušena sleva na poplatníka u starobních důchodců pobírajících důchod k 1.1.2013. Vláda akční jednodenní odhlášení bude negovat a dodatečně bude upraveno její případné neuznávání. Důchodce si již slevu neuplatní.   Redukční...
>>

Dovolená 2012 a její zbytek...lze ho převést do nového roku?

03.11.2012 11:18
Otázky    v této rubrice naleznete odpověď.
>>

Schválené novinky v sociálním systému se dotknou všech

07.11.2011 15:19
  Lidé nad 35. let se mohou do konce roku 2012 rozhodnout, jakým způsobem si budou spořit na důchod. Jestli se zúčastní… Státní příspěvek 90,- připadající na vašich 100,-, které uložíte měsíčně na penzijní spoření, bude od nového roku poskytnut jen k 300,- vaší úspoře. A dále 20% z...
>>

NOVINKY v zákoníku práce ...

10.09.2011 12:14
  Poslanci v sobotu schválili také změny v zákoníku práce. Většina z nich jde více na ruku zaměstnavatelům a zpřísňuje pravidla pro zaměstnance. Má za úkol nastartovat zaměstnanost, ovšem jestli se to povede se ukáže až časem. Hlavní novinky: Výpověď za podvody s neschopenkou:...
>>

PERSONALISTIKA: Odkaz na zajímavý článek pro koho jsou vhodné různé formy alternativních pracovních úvazků

20.06.2011 11:12
  Odkaz na server jobdnes, kde naleznete zajímavý článek z kterého je možno odvodit pro koho jsou vhodné různé formy alternativních pracovních úvazků .... 27.01.2010...
>>

Nové odkazy na téma flexibilní úvazky v Rubrice - Aktuálně z tiskovin

15.06.2011 15:22
https://cms.emzdy.webnode.cz/rubriky/alternativni-pracovni-uvazky/ 
>>

Daně 2010_Zajímavý odkaz na otázky a odpovědi:

20.03.2011 08:51
  Přenášíme dne 20/03/2011 zajímavý článek Daně 2010_otázky a odpovědi.docx (36,6 kB) uveřejněného na webu: https://martine.cz/blog/podnikani/default.html
>>

Musím podávat daňové přiznání ??? Nabízíme Vám zpracování daňového přiznání – k dani z příjmu, dani silniční, dani z nemovitostí, vyúčtování daní sražených zaměstnancům.

13.01.2011 11:18
Více v rubrice daně : https://www.emzda.cz/danove-priznani/    Nabízíme Vám zpracování daňového  přiznání – k dani z příjmu, dani silniční, dani z nemovitostí, vyúčtování daní sražených zaměstnancům. Rozhodné okolnosti, dle kterých může Vaší osobě vzniknout...
>>

Pozor změna !! Neuzavirejte Dohodu o ukončení pracovního poměru, nemusí se to vyplatit!!

13.01.2011 11:14
Změny ve vyplácení podpory v nezaměstnanosti od 1.1.2011 .............stránka se připravuje 
>>

POZOR !!! Další dvě knihy/scripta/ z UJAK s 50% slevou za použité zboží !!!! od autora: BArták JAn a Musil Josef pro Vzděl. dosp.

29.11.2010 14:45
Najděte si v novinkách na eshopu emzda ... https://emzda.webnode.cz/tags/Novinka/
>>
1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.